بدنسازی و فیتنس

بدنسازی و فیتنس باشگاه توسن اصفهان از رشته های پرطرفدار این باشگاه می باشند. انجام حرکات و تمرینات با دستگاه های مختلف بدنسازی، وزنه ها و تقویت عضلات جهت افزایش وزن و حجم عضلات بدن، چربی سوزی و کاهش وزن، فرم دهی و تناسب اندام به صورت تخصصی توسط مربیان ارشد و پزشک و ارائه برنامه های تمرینی تخصصی ویژه کلیه رشته ها در این رشته ها صورت می پذیرد.

پیلاتس

پیلاتس باشگاه توسن اصفهان شامل انجام حرکات قدرتی و استقامتی و کششی به همراه حرکات اصلاحی جهت کاهش وزن و فرم دهی بدن، بهبود آسیب دیدگی ها، افزایش قدرت و انعطاف پذیری بدن و تقویت عضلات بدن بخصوص نقاط آسیب دیده می شود.

ایروبیک

ایروبیک باشگاه توسن اصفهان ترکیبی از حرکات همزمان دست و پا به صورت زنجیره ای و مداوم برای کاهش وزن و افزایش هماهنگی بدن به صورت هوازی است.

فت برن و ایروفیتنس

فت برن و ایروفیتنس باشگاه توسن اصفهان رشته هایی با هدف چربی سوزی قوی و موثر با انجام حرکات ترکیبی و چند بعدی با وسایل مختلف (دمبل، چوب استپ، TRX و توپ) به صورت هوازی مناسب برای کاهش وزن و سایز حرکات اصلاحی هستند.

حرکات اصلاحی

حرکات اصلاحی در باشگاه علمی ورزشی توسن اصفهان نام یک رشته است. حرکات اصلاحی یکی از بخش‌های تربیت بدنی است که هدف آن پیشگیری و رفع برخی ناهنجاری‌های جسمانی توسط تمرین‌های بدنی است. به عبارت دیگر حرکات اصلاحی عبارت است از برنامه‌ای ورزشی و حرکتی که در آن با اجرای تمرین‌های خاص عملکرد و ساختمان بدن تغییر می‌کند و اصلاح می‌شود و تمامی تمرینات حرکات اصلاحی در جهت درمان و اصلاحی و چربی سوزی افرادی است که دچار آسیب هستند و توانایی انجام حرکات ورزشی روتین و معمولی را ندارند. شاید نتوان معیار ثابت و مشخصی برای وضعیت بدنی تمام افراد به صورت یکسان در نظر گرفت. زیرا این موضوع در ارتباط با مکانیک بدن و تحت تأثیر عملکرد دستگاه‌های مختلف بدن از جمله اسکلت و عضلات است.

یوگا

یوگا در باشگاه توسن اصفهان با هدف انجام حرکات کششی و اصلاحی به صورت مدیتیشن، افزایش تمرکز و حافظه برگزار می گردد.

TRX و کراس فیت

TRX و کراس فیت در باشگاه توسن اصفهان نیز از رشته های این باشگاه هستند. استفاده از وزن بدن جهت تمرین عضله سازی و چربی سوزی، تقویت عضلات میانی بدن و تناسب اندام اهدافی ست که در این رشته ها دنبال می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام با باشگاه توسن تماس بگیرید: 03132682722

سانس بانوان: 8 الی 17 | سانس آقایان: 17 الی 24